• شماره تماس: 09122363924
  • ایمیل: info@optilan.ir
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

اکسسوری آشپزخانه

اکسسوری آشپزخانه چیست ؟ داشتن محل مناسب برای نگهداری مواد غذایی در کابینت آشپزخانه شما باعث می شود تا شما بتوانید مقدار مناسب آن را در خانه نگهداری کنید و هیچوقت دغدغه کمبود جا را نداشته باشید ، راه حلاین مشکل تعبیه قفسه های مخصوص اکسسوری در کابینت آشپزخانه است .

امروزه انواع خاص و متنوع اکسسوریها در بازار موجود است که بر اساس نوع کاربری و ظاهر متفاوتی که دارند، می توانند جلوه دو چندان به زیبایی آشپزخانه مدرن شما دهند.

اکسسوری های ضروری آشپزخانه شما

اکسسوری های ضروری شامل:

سوپرمارکت، آبچکان ( که در مدل ها و جنسهای مختلف در بازار یافت می شود و رومیزی یا آویز می تواند باشد)، یونیت سیب زمینی و پیاز، جا بطری بغل ریل ، جای مواد شوینده که در کف کابینت و یا بغل ریل جاسازی می شود، اکسسوری جای سطل آشغال، جاقاشقی داخل کشو، رول داخل کشو برای جلوگیری از تکان خوردن اجسام داخل کشو، جا ادویه ای، کنج گردون کابینت، سبد لباس و … می باشد. البته این موارد نیز می توانند به صورت کاملا اختیاری در آشپزخانه شما تعبیه شود.

دیگر اکسسوریهایی که سلیقه ای و بنابر نیاز و انتخاب مشتری خریداری و نصب می گردد می تواند شامل:

آویز گیلاس سقفی، آویز گیلاس میله ای، جا کاردی، جای تخته گوشت، جا دستمال فویل رومیزی، بار سقفی اپن، سبد بار فلزی، سبد بار شیشه ای، سبد بار چوبی،  آویزهای داخل و بیرون کابینت، اکسسوری های داخل حمام، اتاق خواب (مانند سرویس های چند تکه آرایشی)، جا چتری و اکسسوری های داخل کمد مانند: آویز پیراهن، جا شلواری، جا کراوات و کمربند، آویز سقفی لباس، جا کفشی و اکسسوریهای دیگر باشد.