• شماره تماس: 09122363924
  • ایمیل: info@optilan.ir
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

پارتیشن اداری/ سبک دوجداره آرا

  • خانه
  • /
  • service
  • /
  • پارتیشن اداری/ سبک دوجداره آرا

درباره محصول

 

با توجه به اینکه بخش عمده ای از زمان افراد در محیط کاری سپری می شود و یک محیط نامناسب چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ عملکردی می تواند بهره وری پرسنل و در نتیجه سازمان را کاهش دهد، در سراسر دنیا توجه خاصی به چیدمان محیط های کاری می شود.
محیط کاری شما باید پاسخگوی نیازهای شما باشد، باید خود را با نیازهای شما تطبیق دهد و همچنان نقش خود را به عنوان عاملی در آسایش و جذب نیروهای کاری ایفا کند.

 

 

 

ویژگیهای محصول

 

پارتیشن دوجداره آرا با بهره گیری از پنل های افقی محصولی از گروه مهندسی معماری اپتیلن برای انواع دکوراسیون اداری است. با توجه به ساختار افقی و کشیده پارتیشن‌های دوجداره آرا می تواند حس کشیدگی و وسعت را به فضا القا نماید.
با توجه به نقش پارتیشن در منظم و زیباسازی دکوراسیون اداری، پارتیشن های دوجداره آرا به گونه ای طراحی شده اند تا تمامی سیم کشی ها ازداخل پارتیشن انجام گیرد و برای تغییرات نیازی با باز نمودن تمام پارتیشن نمی باشد و تنها پنل مربوطه جدا شده و دیگر قسمت های پارتیشن در جای خود باقی می مانند.

 

 

موارد استفاده

 

با توجه به ساختار متفاوت پارتیشن‌های مدل آرا، استفاده از قطعات معین و استانداردشده‌ی ۶۰ و ۹۰ سانتی‌متر ـ که در پارتیشن‌های مدل نما استفاده می‌شوند ـ دیگر ضرورتی ندارد. به دلیل همین ویژگی در پارتیشن‌های مدل آرا و عدم محدودیت برای ابعاد مورد استفاده در دیواره‌ها، می‌توان ساختار روتین و ازپیش تعریف‌شده‌ی اندازه‌ی قطعات را درنظر نگرفت. درنتیجه دست سفارش‌دهندگان و هم‎چنین طراحان و مجریان گروه مهندسی معماری اپتیلن، برای طراحی و اجرای قطعاتی با ابعاد متفاوت و ویژگی‌های دکوراتیو کاملاً باز است.
این پارتیشن به طور کلی با سلیقه‌ی مدیران دفاتر و شرکت‌های خصوصی که خواهان فضایی غیر روتین و لوکس‌تر هستند، هماهنگی بیش‌تری دارد.

 

تکنولوژی ساخت

 

از طرفی قابلیت کلیپسی این پارتیشن ها به شما اجازه می دهد تا هر زمان هر کدام از پنل ها را براحتی از سیستم پارتیشن خود خارج نمایید و دیگری نیازی به جداکردن تمامی پنل ها نیست در نتیجه شما براحتی به داخل پارتیشن خود دسترسی داشته و در هر زمان می توانید با توجه به نیاز خود تغییرات ساختاری با کمترین هزینه را در پارتیشن دکوراسیون اداری خود ایجاد نمایید.