• شماره تماس: 09122363924
  • ایمیل: info@optilan.ir
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

پارتیشن اداری / سبک دوجداره نما و نماپلاس

  • خانه
  • /
  • service
  • /
  • پارتیشن اداری / سبک دوجداره نما و نماپلاس

درباره محصول

محیط کاری شما باید پاسخگوی نیازهای شما باشد، باید خود را با نیازهای شما تطبیق دهد و همچنان نقش خود را به عنوان عاملی در آسایش و جذب نیروهای کاری ایفا کند.
با توجه به اینکه بخش عمده ای از زمان افراد در محیط کاری سپری می شود و یک محیط نامناسب چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ عملکردی می تواند بهره وری پرسنل و در نتیجه سازمان را کاهش دهد، در سراسر دنیا توجه خاصی به چیدمان محیط های کاری می شود. همچنین ابرسازمان ها سعی می کنند تا طراحی دکوراسیون اداری خود را به گونه ای انجام دهند که محیط کاری انها نشان دهنده فرهنگ سازمانی و چشم انداز آنها باشد.
طراحان و مهندسان گروه مهندسی معماری اپتیلن با مطالعه نیازهای موجود در صنعت دکوراسیون اداری و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز پارتیشنی برای پاسخ گویی به نیازهای مختلف تولید نموده اند.

 

ویژگی های محصول

 

پارتیشن نما برپایه سازه فولادی و طراحی مدولار پاسخی مناسب برای چالش های صنعت دکوراسیون اداری می باشد. این پارتیشن با قدرت انعطاف پذیری بالا به راحتی می تواند با محیط های مختلف سازگار شود. سازه فولادی و محاسبات دقیق مهندسی محصول، امکان اتصال آن را به انواع سقف و با حفظ ایستایی میسر نموده است. استفاده از ستون های ایجاد کننده زاویه سبب شده تا کاربران امکان استفاده از کمترین فضای محیط خود را داشته باشند.
با گذشت زمان شرکت ها رشد کرده و نیازهای آنها تغییر خواهد کرد. با توجه به مدولار بودن پارتیشن های گروه مهندسی معماری اپتیلن می توانید بدون صرف هزینه اضافی در کمترین زمان چیدمان محیط را تغییر داده و منطبق با نیاز جدید خود محیط را چیدمان نمایید.

 

 

موارد استفاده

 

برای آنکه محیط سازمان شما یکتا و مختص سازمان شما باشد پارتیشن شما باید قابلیت استفاده با همه نوع متریالی را داشته باشد. در پارتیشن نما امکان استفاده از چوب، شیشه، ام دی اف و فلز در رنگ های مختلف و با توجه به سازمان شما وحود دارد. طراحی مدولار این پارتیشن به شما اجازه می دهد تا بسته به نیاز خود از لوازم جانبی مانند تلویزیون، نمایشگر، تابلو و… در محل مورد نظر خود استفاده نمایید.

متریال مورد استفاده در این پارتیشن به شما اجازه می دهد که بسته به نیاز و سلیقه خود از طرح ها و تصاویر بر روی پارتیشن استفاده نمایید تا محیط شما هر چه بیشتر به تفکرات سازمان شما نزدیک شود.

 

تکنولوژی ساخت

 

در قسمت اسکلت فلزی این پارتیشن از قطعاتی جهت تنظیم ارتفاع استفاده شده است تا در صورت نیاز شیب سقف یا کف پوشش داده شود.
استفاده از شیشه های دوجداره باعث کاهش حجم صدا و در نتیجه افزایش تمرکز در محیط کاری و افزایش فضای کارگروهی، حریم خصوصی افراد حفظ می شود. استفاده از پارتیشن های شیشه ای امکان بهره گیری از نورهای محیطی را برای شما فراهم می آورد و در نتیجه سبب می شود فضای کاری شمل وسیع تر به نظر برسد.