• شماره تماس: 09122363924
  • ایمیل: info@optilan.ir
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

پارتیشن اداری / سبک متحرک

درباره محصول

ویژگی های یک اتاق به وضوح با ظاهر بصری آن تعریف شده است. در نتیجه، سیستم پارتیشن بندی باید با محیط کار هماهنگ بوده و در آن ادغام شود. استفاده از پارتیشن این امکان را به شما می دهد که توانایی انتخاب از بافت ها و رنگ هایی متنوع و زیادی داشته باشید و نیازهای طراحی و دکوراسیون خود را برطرف سازید. شما می توانید ایده های هنری را به واقعیت تبدیل کنید.

با استفاده از پارتیشن متحرک شما هیچ محدودیتی در خلاقیت و معماری ندارید. می توانید با توجه به نیازهای فردی بدون توجه به ابعاد اتاق و با استفاده از پارتیش متحرک فصاها را متناسب با میاز خود تقسیم بندی کنید و براحتی از حالت های مختلف فضای خود استفاده کنید.

 

 

ویژگیهای محصول

 

از پارتیشن متحرک استفاده کنید بدون اینکه فضای خود را محدود کنید. پارتیشن متحرک رانا راه حلی مناسب برای ایجاد فضایی انعطاف پذیر، کارآمد و زیبا است. با استفاده از پارتیشن متحرک رانا می توانید هر زمان که نیاز داشتید به راحتی فضای خود را بخش بندی کنید و سپس دوباره فضای خود را یکپارچه کنید. تمام این فرآیند به سادگی قابل انجام است و یک فرد بسادگی می تواند پارتیشن را باز یا بسته نماید. این سیستن انعطاف پذیر قابلیت عایق صدا و انرژی را داشته و علاوه بر کاهش صدای محیط باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود.

 

 

موارد استفاده

 

سازمان ها نیز می توانند از این پارتیشن برای تقسیم بندی فضاهای خاص خود استفاده کنند. به عنوان مثال می توان در فضاهای ملاقات و اتاق های کنفرانس از پارتیشن متحرک استفاده کرد و در صورت نیاز به فضای بزرگتری برای سالن اجتماعات پارتیشن جمع شونده را به راحتی روی ریل های مخصوص جمع کرد و با اتصال دو فضا محیطی بزرگ تر و مناسب تر برای اجتماع ایجاد نمود.

استفاده از سازه فولادی باعث استقامت بالای پارتیشن چه در محل اتصال به سقف و چه در حالت ایستا شده است و به شما امکان می هد تا با خیالی آسوده در طولانی مدت از این پارتیشن استفاده کنید. تمامی حالت های حرکتی و ثابت سازی پارتیشن براحتی و با استفاده از یک دستگیره فلزی انجام می شود و باز و بسته نمودن پارتیشن براحتی و توسط هر فردی قابل انجام است.

 

 

تکنولوژی ساخت

 

پارتیشن متحرک رانا با قرار گرفتن در ریل مخصوص خود که در سقف تعبیه شده است قابلیت باز و بسته شدن و جابجایی دارد و به هنگام نیاز می توان آن را از کف و دیواره محکم کرد. فضاهای زیادی امکان استفاده از این نوع پارتیشن را دارند.  به عنوان مثال دسالن های پذیرایی برای جدا کردن دو بخش مختلف می توانند از پارتیشن متحرک استفاده کنند و در هنگام نیاز با باز کردن پارتیشن ریلی دو قسمت سالن را به هم متصل کرده و فضای بزرگتری را بوجود می آورند.