• شماره تماس: 09122363924
  • ایمیل: info@optilan.ir
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

پارتیشن اداری / سبک کلاسیک

درباره محصول

دفترکار شما باید نشان دهنده ویژگی های کسب و کار و شخصیت شما باشد. قابل اعتماد، باهوش و مسئولیت پذیر.
مدیر یک سازمان به عنوان فرد کلیدی سازمان و معیار سنجش سازمان شناخته می شود و مطمئننا بخشی از این حس از طریق دفترکار منتقل می گردد. فضایی لوکس با جزئیات حساب شده در کنار بهترین سازه ها و لوازم نقش بسزایی در القا و ارتقا حس تحسین مخاطبان شما دارد.
پارتیشن های کلاسیک گروه معماری مهندسی اپتیلن به گونه ای طراحی شده است تا دفتر کاری شما در ذهن ماندگار شود.

ویژگی های محصول

طراحی هوشمند، متریال های با کیفیت بالا و انطباق پذیری با جدیدترین متدهای طراحی دکوراسیون اداری اصلی ترین ویژگی های پارتیشن کلاسیک گروه مهندسی معماری اپتیلن است.
پارتیشن کلاسیک گروه مهندسی معماری اپتیلن به گونه ای طراحی شده است تا با مبلمان های اداری مختلف هماهنگ شود و محدودیتی برای طراحی محیط کاری برای شما ایجاد نکند. استفاده از باکیفیت ترین متریال های موجود این امکان را به شما می دهد به راحتی از کوچک ترین المان های این پارتیشن برای طراحی جزئیات، با توجه به سلیقه و مرتبط با فعالیت خود استفاده نمایید.

 

 

معرفی محصول

تکنولوژی

کمد های مورد استفاده در این پارتیشن به گونه ای طراحی شده است تا خللی در محیط کاری شما ایجاد نکند و در عین حال کارایی خود را حفظ نماید همچنین با استفاده از سیستم نوری طراحی شده برای آن جلوه دوچندانی به محیط شما بدهد.
استفاده از سازه های فلزی سبب شده تا سیم کشی ها براحتی از داخل پارتیشن صورت گیرد در نتیجه هیچ گونه سیمی و لوازم اضافی در محیط کاری دیده نشود. استفاده از ام دی اف هایی با بهترین کیفیت و رنگ خاص آن سبب شده تا نوردهی محیط افزایش پیدا کند و فضای شما وسیع تر دیده شود و جلوه ای باشکوه به دفترکاری شما القا نماید.

موارد استفاده

بدون شک تمامی این زیبایی در کنار دوام و طول عمر آن معنی پیدا می کند. گروه معماری مهندسی اپتیلن بر پایه تجربیات و با استفاده از تجهیزات خود پارتیشن کلاسیک را بر روی سازه ای فلزی پیاده کرده است و با استفاده از سیستم مدولار خود پیاده سازی چینش های متفاوت را میسر می سازد. استفاده همزمان از چوب و فلز این امکان را به شما می دهد تا براحتی المان های مختلف دکوراسیون اداری مانند شیشه، پرده، موکت، صندلی، کلید و پریز و …. را با پارتیشن خود هماهنگ نمایید. با توجه به قابلیت های فراوان سازه فلزی سهلان می توان پارتیشن کلاسیک را به صورت منحنی و در زوایای مختلف پیاده سازی نمود.